DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Oferty pracy

Rekrutacja

Przebieg rektutacji

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o przebiegu rekrutacji oraz link do kontaktu z nami.

CV

Wyślij do nas swoje CV lub napisz maila z prośbą o kontakt.

ROZMOWA

Oddzwonimy, w krótkiej swobodnej rozmowie zapytamy o kluczowe kwestie u umówimy się na spotkanie.

SPOTKANIE

Na spotkaniu porozmawiamy o możliwościach, które możemy zaproponować

ZGRANY ZESPÓŁ
O sile każdej organizacji stanowią tworzący ją ludzie. W RCE stawiamy na pracę zespołową i wzorową komunikację na wszystkich szczeblach firmy. Jesteśmy dumni z naszych pracowników.

AMBITNE PROJEKTY
Realizujemy projekty w wielu gałęziach przemysłu. Korzystamy z najnowszych technologii projektowania i programowania maszyn. Szkolimy się i podejmujemy nowe wyzwania.

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
Zatrudniamy ambitnych ludzi i pomagamy im stać się świetnymi w tym co robią. Szanujemy pracę i płacimy za nią tak, aby satysfakcja z pracy pozostała również w domu.

OFERTA

Automatyk – Programista

Opis stanowiska

  • Programowanie sterowników PLC
  • Programowanie paneli HMI
  • Integracja, modernizacja i uruchamianie systemów automatyki

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (automatyka lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • Szeroka wiedza z zakresu automatyki
  • Znajomość sterowników PLC (Allen Bradley, Mitsubishi, Siemens, B&R)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Solidność i odpowiedzialność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Bardzo korzystne warunki finansowe
  • Ciekawą pracę przy projektach dla międzynarodowych kontrahentów
  • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

URUCHOMIENIA
80%

PROGRAMOWANIE MASZYN
70%

PROJEKTOWANIE
50%

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

rekrutacja@rce-automatyka.pl

OFERTA

Elektryk

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych
  • Montaż osprzętu elektrycznego i okablowania na maszynach
  • Prace instalacyjne na obiekcie
  • Udział w rozruchu maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne / elektryczne
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole

PRACE ELEKTRYCZNE NA MASZYNIE
70%

PREFABRYKACJA SZAF
70%

40%

Projekty

Zrealizowane projekty

Nasze projekty i maszyny działają w wielu lokalizacjach

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Śledź naszą aktywność

Znajdź nas na Facebooku i Linkedin i bądź na bieżąco